JBS Beauty

Partner salonów fryzjerskich.

Profesjonalne produkty, meble, akcesoria.

Kompleksowe szkolenia i wsparcie biznesowe.

30 lat doświadczenia.

O nas

JBS Beauty sp. z o.o. sp.k. (do września 2020 r. JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j.) to jeden z liderów polskiego rynku fryzjerskiego. Firma została założona w Gdańsku w kwietniu 1990 r. przez trzech Wspólników: Sławomira Turosa, Bogdana Kisielewskiego i Jana Kisielewskiego. Od 1991 roku reprezentuje w Polsce GOLDWELL – czołową markę oferującą profesjonalne produkty do włosów dedykowane fryzjerom. JBS zapewnia także specjalistyczne wsparcie salonów fryzjerskich w zakresie wyposażania w meble i urządzenia (OLYMP) oraz dostarczania narzędzi i akcesoriów fryzjerskich (KYONE). Na przestrzeni 30 lat działalności z usług, wiedzy i profesjonalizmu firmy skorzystało kilkanaście tysięcy salonów fryzjerskich z całej Polski. Dołącz do nich już dziś!

Sławomir Turos, Bogdan Kisielewski, Jan Kisielewski - założyciele firmy

Od ponad 70 lat GOLDWELL jest czołowym dostawcą profesjonalnych produktów fryzjerskich (od koloryzacji, przez pielęgnację, po stylizację). Podstawą działalności marki jest produkcja i sprzedaż profesjonalnych produktów do włosów dostarczanych w pierwszej linii do ekskluzywnych salonów fryzjerskich na całym świecie, a poprzez te salony również indywidualnym klientom.

Zobacz więcej

Od ponad 100 lat OLYMP zaznacza swoją obecność na światowym rynku branży fryzjerskiej jako jedna z wiodących firm projektujących i produkujących wyposażenie do salonów fryzjerskich. Wielokrotnie została doceniona za różnorodność produktów, serwis oraz zaangażowanie w relacjach z klientami. Największą zaletą firmy jest przestrzeganie niezwykle wysokich standardów jakościowych oraz działający na najwyższym poziomie serwis części wymiennych.

Zobacz więcej

KYONE oferuje ponad 40 modeli nożyczek fryzjerskich. Charakteryzują się ergonomicznym kształtem, twardą stalą i przede wszystkim doskonałą jakością. Szeroki wybór zróżnicowanych modeli w wielu rozmiarach sprawia, że nawet najbardziej wymagający stylista znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Dodatkowo marka oferuje sprzęt elektryczny, aby kompleksowo zaopatrzyć salon fryzjerski.

Zobacz więcej

Dział Sprzedaży

Działamy na teranie całej Polski. Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Kliknij na wybrany region i skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym.

Prowadzisz sprzedaż hurtową? Pomocą służy Specjalista ds. hurtu.

Specjalista ds. hurtu

Damian Szymczak

tel. 661 312 010
d.szymczak@jbsbeauty.pl

Region Łódź Północ

Blanka Pacewicz

tel. 661 600 768
b.pacewicz@jbsbeauty.pl

Region Łódź Południe

Kryspin Zając

tel. 603 115 780
k.zajac@jbsbeauty.pl

Region Wrocław Zachód

Nikodem Szymanek

tel. 601 668 645
n.szymanek@jbsbeauty.pl

Region Wrocław

Krzysztof Korzeniewski

tel. 601 642 175
k.korzeniewski@jbsbeauty.pl

Region Wielkopolska Południe

Magdalena Woyczikowska

tel. 603 974 672
m.woyczikowska@jbsbeauty.pl

Region Wielkopolska Północ

Tomasz Białasik

tel. 691 537 050
t.bialasik@jbsbeauty.pl

Region Wielkopolska Wschód

Piotr Buczkowski

tel. 887 556 640
p.buczkowski@jbsbeauty.pl

Region Warszawa Zachód

Kamil Fergiński

tel. 601 933 454
k.ferginski@jbsbeauty.pl

Region Warszawa Północ

Marcin Zaranek

tel. 601 653 506
m.zaranek@jbsbeauty.pl

Region Warszawa Południe

Andrzej Rawiak

tel. 695 602 701
a.rawiak@jbsbeauty.pl

Region Radom

Monika Bujak

tel. 782 110 550
m.bujak@jbsbeauty.pl

Region Siedlce

Katarzyna Michalczyk

tel. 601 632 146
k.michalczyk@jbsbeauty.pl

Region Lublin

Agnieszka Jędruszewska

tel. 601 632 139
a.jedruszewska@jbsbeauty.pl

Region Białystok

Paweł Ciechan

tel. 661 600 544
p.ciechan@jbsbeauty.pl

Region Rzeszów

Artur Ocytko

tel. 695 301 105
a.ocytko@jbsbeauty.pl

Region Kraków Zachód

Dominika Gomoła

tel. 601 639 442
d.gomola@jbsbeauty.pl

Region Kielce

Norbert Barwiński

tel. 661 312 012
n.barwinski@jbsbeauty.pl

Region Śląsk Południe

Marcin Wojtyła

tel. 887 557 577
m.wojtyla@jbsbeauty.pl

Region Śląsk Zachód

Katarzyna Rogiewicz

tel. 695 305 530
k.rogiewicz@jbsbeauty.pl

Region Śląsk Wschód

Damian Kochan

tel. 601 685 463
d.kochan@jbsbeauty.pl

Region Częstochowa

Roman Dziwiński

tel. 601 645 840
r.dziwinski@jbsbeauty.pl

Region Szczecin

Weronika Hillenberg

tel. 601 644 790
w.hillenberg@jbsbeauty.pl

Region Olsztyn

Rafał Czerwiński

tel. 601 666 439
r.czerwinski@jbsbeauty.pl

Region Gdańsk Zachód

Tomasz Wyciszkiewicz

tel. 601 682 971
t.wyciszkiewicz@jbsbeauty.pl

Region Gdańsk Wschód

Rafał Sikora

tel. 601 407 336
r.sikora@jbsbeauty.pl

Region Kujawy Zachód

Marlena Popławska

tel. 887 552 020
m.poplawska@jbsbeauty.pl

Region Kujawy Wschód

Sławomir Fiedor

tel. 601 670 990
s.fiedor@jbsbeauty.pl

Region Koszalin

Andrzej Śnieżko

tel. 661 600 166
a.sniezko@jbsbeauty.pl

Area Manager - Makroregion Północ

Marek Surma

tel. 691 530 725
m.surma@jbsbeauty.pl

Area Manager - Makroregion Południe

Marlena Wróblewska

tel. 605 171 765
m.wroblewska@jbsbeauty.pl

Area Manager - Makroregion Zachód

Jacek Adamczewski

tel. 693 339 930
j.adamczewski@jbsbeauty.pl

Area Manager - Makroregion Wschód

Sebastian Martyński

tel. 601 203 031
s.martynski@jbsbeauty.pl

Panel Klienta

Panel Klienta to przestrzeń stworzona specjalnie dla salonów współpracujących z JBS Beauty. Znajdziecie tam Państwo informacje o aktualnych promocjach, szkoleniach, programie lojalnościowym. Sprawdzicie stan realizacji Waszych zamówień, dane logistyczne i transakcyjne. Z Katalogu Premiowego wybierzecie interesujące i odpowiadające Waszym bieżącym potrzebom nagrody. Pobierzecie też cały szereg gotowych materiałów informacyjnych i marketingowych wspierających Wasz salonowy biznes. Nie masz jeszcze loginu i hasła? Skontaktuj się z jednym z naszych Przedstawicieli Handlowych lub z centralą JBS Beauty.

Zobacz więcej

Hair Academy

Hair Academy to wyjątkowe miejsce, gdzie w profesjonalnych warunkach można podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności fryzjerskie. Na akademię składają się trzy sale szkoleniowe. Dedykowane są fryzjerstwu, ale można je także wykorzystać na inne szkolenia z segmentu beauty. Hair Academy wyposażona została w profesjonalne nagłośnienie, ekrany, rzutniki oraz najnowocześniejszy sprzęt fryzjerski, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających uczestników szkoleń, konferencji i eventów.

Zobacz więcej

Kontakt

Dziękujemy za wiadomość.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Oops! Spróbuj ponownie później.

Pragniemy zagwarantować jeszcze lepszą ochronę Twoich danych osobowych, w szczególności danych wrażliwych. Twoje zaufanie i bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne, dlatego aktualizujemy politykę prywatności zgodnie z projektem aktualizacji i weryfikacji danych osobowych RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) i rozporządzeniami, które są stosowane w całej UE od 25 maja 2018 r.